Malá kopaná okresu Blansko

 úvod     přehled lig     rozlosování     tabulky     výsledky     pokuty sms     pohár 2007     ke stáhnutí     odkazy

 

1.liga   2.liga   3.liga   4.liga   5.liga   Divize

Výsledky


3.liga

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Skóre
12. KOLO 11.8. 17:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM HRK RUDKA 2 2
11.8. 17:00 1.FC ŠEBETOV SK JKP OLEŠNÁ 5 4
11.8. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY SK JESTŘEBÍ 2 6
11.8. 17:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ HASIČI M.R.-S.L. 5 1
11.8. 17:00 SOKOL ROHOZEC FC SVĚTLÁ 5 3
12.8. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ PANTHERS VANOVICE 3 0
13. KOLO 18.8. 17:00 HASIČI M.R.-S.L. SK JKP OLEŠNÁ 3 4
18.8. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY 1.FC ŠEBETOV 3 0
18.8. 17:00 PANTHERS VANOVICE SOKOL ROHOZEC 2 2
18.8. 17:00 FC SVĚTLÁ AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 5 0
18.8. 17:00 SK JESTŘEBÍ TJ-SOKOL ROZHRANÍ 2 0
19.8. 10:00 HRK RUDKA FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 6 1
14. KOLO 25.8. 17:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM PANTHERS VANOVICE 0 4
25.8. 17:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ FC SVĚTLÁ 6 2
25.8. 17:00 1.FC ŠEBETOV HASIČI M.R.-S.L. 7 2
25.8. 17:00 SOKOL ROHOZEC SK JESTŘEBÍ 0 2
26.8. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ TORPÉDA VÁŽANY 2 1
26.8. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ HRK RUDKA 4 2
15. KOLO 1.9. 17:00 PANTHERS VANOVICE FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 2 3
1.9. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY SOKOL ROHOZEC 5 2
1.9. 17:00 SK JESTŘEBÍ AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 2 0
1.9. 17:00 FC SVĚTLÁ SK JKP OLEŠNÁ 7 2
2.9. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ 1.FC ŠEBETOV - kontumace 5 0
2.9. 10:00 HRK RUDKA HASIČI M.R.-S.L. 0 2
16. KOLO 8.9. 17:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM TORPÉDA VÁŽANY 4 1
8.9. 17:00 SOKOL ROHOZEC TJ-SOKOL ROZHRANÍ 3 4
8.9. 17:00 HASIČI M.R.-S.L. FC SVĚTLÁ 2 3
8.9. 17:00 1.FC ŠEBETOV HRK RUDKA 8 0
8.9. 17:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ SK JESTŘEBÍ 4 1
9.9. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ PANTHERS VANOVICE 4 1
17. KOLO 15.9. 17:00 FC SVĚTLÁ HRK RUDKA 2 3
15.9. 17:00 PANTHERS VANOVICE HASIČI M.R.-S.L. 4 1
15.9. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 2 1
16.9. 10:00 SOKOL ROHOZEC 1.FC ŠEBETOV 1 8
16.9. 10:00 SK JESTŘEBÍ SK JKP OLEŠNÁ 2 2
16.9. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 7 0
18. KOLO 22.9. 17:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM SOKOL ROHOZEC - kontumace 5 0
22.9. 17:00 HASIČI M.R.-S.L. SK JESTŘEBÍ 2 5
22.9. 17:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ TJ-SOKOL ROZHRANÍ 3 2
22.9. 17:00 1.FC ŠEBETOV FC SVĚTLÁ 1 1
23.9. 10:00 HRK RUDKA PANTHERS VANOVICE 1 1
23.9. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ TORPÉDA VÁŽANY 3 4
19. KOLO 29.9. 17:00 PANTHERS VANOVICE FC SVĚTLÁ 2 1
29.9. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY HASIČI M.R.-S.L. 2 4
29.9. 17:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 1.FC ŠEBETOV 0 1
29.9. 17:00 SOKOL ROHOZEC FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 0 4
29.9. 17:00 SK JESTŘEBÍ HRK RUDKA 3 1
30.9. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ SK JKP OLEŠNÁ 2 0
20. KOLO 6.10. 16:00 HASIČI M.R.-S.L. TJ-SOKOL ROZHRANÍ 2 2
6.10. 16:00 FC SVĚTLÁ SK JESTŘEBÍ 6 3
6.10. 16:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 2 1
6.10. 16:00 1.FC ŠEBETOV PANTHERS VANOVICE 5 1
7.10. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ SOKOL ROHOZEC 5 0
7.10. 10:00 HRK RUDKA TORPÉDA VÁŽANY 3 2
21. KOLO 13.10. 16:00 TORPÉDA VÁŽANY FC SVĚTLÁ 0 0
13.10. 16:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM SK JKP OLEŠNÁ 2 1
13.10. 16:00 SOKOL ROHOZEC HASIČI M.R.-S.L. 0 1
13.10. 16:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 1.FC ŠEBETOV 3 3
13.10. 16:00 SK JESTŘEBÍ PANTHERS VANOVICE 1 2
14.10. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ HRK RUDKA 0 0
22. KOLO 20.10. 16:00 FC SVĚTLÁ TJ-SOKOL ROZHRANÍ 0 6
20.10. 16:00 PANTHERS VANOVICE TORPÉDA VÁŽANY 5 1
20.10. 16:00 HASIČI M.R.-S.L. AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 5 2
20.10. 16:00 1.FC ŠEBETOV SK JESTŘEBÍ 0 1
21.10. 10:00 HRK RUDKA SOKOL ROHOZEC 5 0
21.10. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 3 6

 

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Skóre
1. KOLO 21.4. 16:00 SK JESTŘEBÍ TORPÉDA VÁŽANY 2 2
21.4. 16:00 FC SVĚTLÁ SOKOL ROHOZEC 6 1
21.4. 16:00 HASIČI M.R.-S.L. FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 1 3
21.4. 16:00 PANTHERS VANOVICE TJ-SOKOL ROZHRANÍ 0 4
22.4. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ 1.FC ŠEBETOV 1 2
22.4. 10:00 HRK RUDKA AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 0 1
2. KOLO 28.4. 16:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM FC SVĚTLÁ 4 2
28.4. 16:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ HRK RUDKA 4 4
28.4. 16:00 1.FC ŠEBETOV TORPÉDA VÁŽANY 1 1
28.4. 16:00 SOKOL ROHOZEC PANTHERS VANOVICE 1 0
29.4. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ HASIČI M.R.-S.L. 0 1
29.4. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ SK JESTŘEBÍ - kontumace 5 0
3. KOLO 5.5. 17:00 PANTHERS VANOVICE AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 2 2
5.5. 17:00 HASIČI M.R.-S.L. 1.FC ŠEBETOV 1 2
5.5. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY TJ-SOKOL ROZHRANÍ 1 2
5.5. 17:00 FC SVĚTLÁ FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 0 5
5.5. 17:00 SK JESTŘEBÍ SOKOL ROHOZEC 5 2
6.5. 10:00 HRK RUDKA SK JKP OLEŠNÁ 2 2
4. KOLO 12.5. 17:00 1.FC ŠEBETOV TJ-SOKOL ROZHRANÍ 2 2
12.5. 17:00 HASIČI M.R.-S.L. HRK RUDKA 3 1
12.5. 17:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM SK JESTŘEBÍ 4 1
12.5. 17:00 SOKOL ROHOZEC TORPÉDA VÁŽANY 1 5
12.5. 17:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ PANTHERS VANOVICE 3 2
13.5. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ FC SVĚTLÁ 3 2
5. KOLO 19.5. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 1 1
19.5. 17:00 PANTHERS VANOVICE SK JKP OLEŠNÁ 0 1
19.5. 17:00 FC SVĚTLÁ HASIČI M.R.-S.L. 6 0
19.5. 17:00 SK JESTŘEBÍ FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 3 4
20.5. 10:00 HRK RUDKA 1.FC ŠEBETOV 3 1
20.5. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ SOKOL ROHOZEC 7 1
6. KOLO 26.5. 17:00 HASIČI M.R.-S.L. PANTHERS VANOVICE 4 2
26.5. 17:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM TJ-SOKOL ROZHRANÍ 1 0
26.5. 17:00 1.FC ŠEBETOV SOKOL ROHOZEC - kontumace 5 0
26.5. 17:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ TORPÉDA VÁŽANY 0 4
27.5. 10:00 HRK RUDKA FC SVĚTLÁ 5 3
27.5. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ SK JESTŘEBÍ 6 2
7. KOLO 2.6. 17:00 FC SVĚTLÁ 1.FC ŠEBETOV 0 6
2.6. 17:00 PANTHERS VANOVICE HRK RUDKA 1 0
2.6. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY SK JKP OLEŠNÁ 2 1
2.6. 17:00 SOKOL ROHOZEC AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 3 4
2.6. 17:00 SK JESTŘEBÍ HASIČI M.R.-S.L. 9 5
3.6. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 3 0
8. KOLO 9.6. 17:00 HASIČI M.R.-S.L. TORPÉDA VÁŽANY 6 0
9.6. 17:00 1.FC ŠEBETOV AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 2 1
9.6. 17:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ SOKOL ROHOZEC 4 0
9.6. 17:00 FC SVĚTLÁ PANTHERS VANOVICE 1 1
10.6. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ TJ-SOKOL ROZHRANÍ 2 3
10.6. 10:00 HRK RUDKA SK JESTŘEBÍ 0 3
9. KOLO 16.6. 17:00 PANTHERS VANOVICE 1.FC ŠEBETOV 2 5
16.6. 17:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 6 2
16.6. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY HRK RUDKA 4 1
16.6. 17:00 SK JESTŘEBÍ FC SVĚTLÁ 3 5
16.6. 17:00 SOKOL ROHOZEC SK JKP OLEŠNÁ 1 4
17.6. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ HASIČI M.R.-S.L. 4 0
10. KOLO 23.6. 17:00 PANTHERS VANOVICE SK JESTŘEBÍ 1 4
23.6. 17:00 HASIČI M.R.-S.L. SOKOL ROHOZEC 2 1
23.6. 17:00 FC SVĚTLÁ TORPÉDA VÁŽANY 2 3
23.6. 17:00 1.FC ŠEBETOV FC SAMPDORIA POŘÍČÍ 2 0
24.6. 10:00 SK JKP OLEŠNÁ AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM 2 3
24.6. 10:00 HRK RUDKA TJ-SOKOL ROZHRANÍ 1 1
11. KOLO 30.6. 17:00 AUTODOPRAVA LEFLER CHLUM HASIČI M.R.-S.L. 1 1
30.6. 17:00 TORPÉDA VÁŽANY PANTHERS VANOVICE 6 0
30.6. 17:00 FC SAMPDORIA POŘÍČÍ SK JKP OLEŠNÁ 2 5
30.6. 17:00 SOKOL ROHOZEC HRK RUDKA 1 3
30.6. 17:00 SK JESTŘEBÍ 1.FC ŠEBETOV 5 3
1.7. 10:00 TJ-SOKOL ROZHRANÍ FC SVĚTLÁ 4 2